Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Ranking Internetu mobilnego – Grudzień 2022

Jaki jest najlepszy Internet mobilny? U którego operatora komórkowego dostaniesz najwięcej transferu w jak najniższej cenie? Oto nasz najnowszy ranking Internetu mobilnego!

Internet mobilny bez limitu

Oferty i ceny aktualne na 15.12.2022. Pełną listę ofert znajdziesz na naszej porównywarce Internetu mobilnego.

Postanowiliśmy wybrać najlepsze oferty dla 2 różnych użytkowników. Pierwszy z nich to przeciętny internauta, który nie potrzebuje wielkiego transferu, liczy się przede wszystkim dobra i niska cena. Różnego rodzaju bonusy i promocje są oczywiście mile widziane. Wyszukaliśmy dla niego 5 najlepszych propozycji do ok. 30 zł.

Drugi typ internauty to znacznie bardziej wymagający klient, który jest w stanie dołożyć do miesięcznych rachunków, a dla którego liczy się przede wszystkim wielkość transferu. Taka osoba nie tylko przegląda strony www, ale i streaminguje muzykę, ogląda filmy w sieci czy gra w gry online, również w godzinach nocnych. Wybraliśmy dla niego 5 najkorzystniejszych ofert i zadbaliśmy również o ich elastyczność – wszystkie są z umową na czas nieokreślony.


Oferty dla przeciętnego internauty

1. nju internetowy 60 GB. Sieć nju mobile oferuje premię za staż! Transfer internetowy rośnie z 60 do aż 180 GB! Nie ma to wpływu na cenę, która zawsze wynosi 29 zł miesięcznie. Po wyczerpaniu paczki danych prędkość Internetu spada do 1 Mb/s. Znakomity Internet mobilny! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 2,07 GB i 6,21 GB po 2 latach.

2. Virgin NET 60. Virgin Mobile nie ma bonusu za staż, ale ma inną zaletę. Cena Virgin Mobile spada do 25 zł jeżeli korzystasz z abonamentu komórkowego Virgin Mobile! Poza tym dostaniesz 60 GB transferu danych za 25 lub standardowe 30 zł miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 30 zł) 2,00 GB.

3. Plush Internet XL. Plush – podobnie jak nju mobile – oferuje bonus za staż. W tym przypadku paczka internetowa rośnie z bazowych 40 do 60 GB po upływie 1 roku. Pakiet kosztuje miesięcznie 30 zł, a opcjonalnie możesz zamówić router lub model na 24-36 rat. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (na start) 1,33 GB i 2,00 GB po 1 roku.

4 ex aequo. Kolejny Internet mobilny za 30 zł na miesiąc! Tym razem nie dostaniesz jednak bonusu GB za staż, a sam transfer danych to jedyne 30 GB. Netia korzysta z zasięgu sieci Plus. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

4 ex aequo. lajt 30 GB. Oferta wirtualnego operatora lajt mobile jest bardzo podobna do wcześniejszej Netii. I tym razem 30 GB kosztuje 30 zł miesięcznie, a zasięg jest Plusa. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 1,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Oferty dla wymagającego internauty

1. Virgin NET 220. A może potrzebujesz więcej gigabajtów? Zobacz na topowy Internet mobilny Virgin NET 220 GB. Kosztuje on 50 zł, ale ponownie możesz obniżyć cenę do 45 zł, o ile jesteś klientem VM. Znakomita oferta! Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (licząc standardowe 50 zł) 4,40 GB.

2. Ładunek 250 GB. Coś dla zwolenników pakietów Internet na kartęMobile Vikings. Operator oferuje aż 250 GB za 60 zł na miesiąc. I to bez faktur czy miesięcznych zobowiązań! Zasilasz konto kiedy chcesz i/lub kiedy potrzebujesz. Możesz, nie musisz! Brak umowy (oferta na kartę). Za 1 zł otrzymasz 4,17 GB.

3. Plush 200 GB 5G. Za tyle samo dostaniesz też Plusha z transferem danych 200 GB w 5G! W pakiecie tego znanego operatora komórkowego transfer nie rośnie już wraz ze stażem w sieci. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz 3,33 GB.

4. Internet 300 GB. Wirtualna sieć lajt mobile oferuje w sumie aż 300 GB Internetu za jedyne 39,99 zł! Transfer jest jednak podzielony na dzienny i nocny w stosunku 100-200 GB. Większa paczka nocna 200 gigabajtów dostępna jest w godzinach od 1:00 do 8:00 rano. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,50 GB.

5. FreedomNET 200+200. Jeszcze większy transfer (i to w 5G!) oferuje wirtualny Premium Mobile! Dostaniesz w nim 200+200 GB w nocy. Podobnie jak w lajt mobile, nocny transfer jest oferowany w godz. 1:00 do 8:00 rano. Cena jest już wyższa i wynosi 99,90 zł miesięcznie. Umowa bezterminowa. Za 1 zł otrzymasz (nie licząc pakietu nocnego) 2,00 GB.

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu mobilnego

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
kuba

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów