Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Zapłać z T-Mobile za CANAL+

avatar
Obowiązuje do: odwołania
T-Mobile CANAL+ promocja

Opłacasz faktury T-Mobile? Teraz możesz do nich dopisać płatność za CANAL+ online dzięki usłudze „Zapłać z T-Mobile”. Dzięki temu nie będziesz musiał robić osobnych przelewów, a za usługi T-Mobile i CANAL+ zapłacisz szybko i wygodnie.

Zapłać z T-Mobile za CANAL+

Przykładowa oferta T-Mobile z fakturą/rachunkiem:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI CANAL+ NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak informuje operator T-Mobile Polska na swoim oficjalnym blogu:

Miłośnicy mocnych, serialowych wrażeń, ale również dużej dawki humoru z pewnością znajdą coś dla siebie w serwisie streamingowym CANAL+ online. Czekają tam na nich nowości, w tym „Sortownia” czy „Emigracja XD”, kultowe już produkcje takie jak „Belfer” i trylogia „Kruk”, a do tego między innymi „The Office PL”, „Klangor” czy „Minuta Ciszy”.

 

Serwis CANAL+ online to nie tylko tysiące godzin seriali i filmów na życzenie, ale też informacje, programy dla dzieci i największe sportowe emocje na żywo – widzowie mogą oglądać mecze PKO BP Ekstraklasy, wybrane mecze Premier League, LaLiga Santander, Ligue 1 Uber Eats, NBA, a także sukcesy Igi Świątek w cyklu turniejów WTA Tour. Dostęp do tych wszystkich wydarzeń jest teraz jeszcze prostszy dla klientów abonamentowych T-Mobile. Wystarczy wejść na stronę www.canalplus.com i wybrać interesującą ofertę, a przy finalizacji zamówienia wskazać opcję „Zapłać z T-Mobile”.

 

„Zapłać z T-Mobile” jednym kliknięciem

 

Dlaczego warto korzystać z tej opcji? Bo jest nie tylko szybka, ale też bezpieczna. Ta forma płatności wykorzystuje jedynie numer telefonu, nie trzeba więc udostępniać danych wrażliwych, takich jak karta płatnicza, ani instalować dodatkowych aplikacji. Transakcja jest autoryzowana specjalnym kodem PIN, który klient otrzymuje na wskazany numer telefonu. Dzięki odroczonej płatności od razu możemy korzystać z usługi, a kwota doliczana jest do kolejnego okresu rozliczeniowego za abonament komórkowy.

 

Poza serwisem CANAL+ online, klienci T-Mobile mogą korzystać z tego rozwiązania również m.in. przy zakupie ebooków, muzyki, czasopism i magazynów, a także ebiletów.

Źródło: T-Mobile Polska.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.