Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xbox All Access – pierwsza rata 0 zł w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Xbox All Access promocja

Kup konsolę nowej generacji Xbox w T-Mobile i zyskaj dostęp do setek gier! W dodatku nie będziesz musiał płacić pierwszej raty za sprzęt.

Xbox All Access

Oto przykładowa oferta no limit T-Mobile z konsolą od amerykańskiego Microsoftu:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI XBOX ALL ACCESS NA T-MOBILE.PL

Czym jest Xbox All Access?

Zyskaj dostęp do setek gier – w tym produkcji premierowych – oraz konsoli Xbox nowej generacji przez 24 miesiące. Odkryj zestaw składający się z konsoli Xbox Series X lub Xbox Series S oraz abonamentu Game Pass Ultimate z dostępem do rozgrywki wieloosobowej oraz gier w ramach członkostwa EA Play. Xbox All Access to wszystko, czego potrzebujesz, by wkroczyć w gaming nowej generacji – bez żadnych dodatkowych opłat i opłaty początkowej.

Do wyboru masz konsolę Xbox Series S oraz Xbox Series X. Kupując je w powyższym abonamencie Oferta Nielimitowana M zapłacisz łącznie miesięcznie odpowiednio 176 i 220 zł. W pierwszym miesiącu rata za konsolę wynosi 0 zł i płacisz tylko sam abonament w wysokości 65 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.3/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów