Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Roaming UE bez dodatkowych dopłat w T-Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
roaming UE w T-Mobile bez dodatkowych dopłat

T-Mobile likwiduje dodatkowe dopłaty za korzystanie z roamingu UE. Od 20 maja jego klienci mogą korzystać z usług za granicą zgodnie z zasadami Roam Like At Home.

Darmowy roaming UE w T-Mobile

Dotychczas tylko niektóre oferty operatora zapewniały darmowy roaming UE (RLAH) w Strefie 1A oraz krajach należących do Europejskiego Obszaru Gospodarczego. Teraz wszyscy klienci T-Mobile będą mogli korzystać z telefonu w roamingu UE na „krajowych” zasadach.

Przykładowa oferta z telefonem:


Szukasz telefonu? Smartfony w Play bez umowy możesz zamówić również na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 20 GB za 25 zł.


Posiadasz nielimitowane minuty, SMS-y i MMS-y do wszystkich krajowych sieci? Jeżeli tak, to będziesz mógł korzystać z telefonu za granicą bez dodatkowych opłat! To samo tyczy się transmisji danych, lecz tu pozostaje zasada, że im wyższy abonament, tym większy limit GB w UE.

Wcześniej te same zasady wprowadzili (na nowo) Orange, Play i Plus. Wszystko wskazuje na to, że powrót do RLAH w całym T-Mobile ma charakter stały.

Źródło: T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: