Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

2 telefony Huawei z gadżetami w Plush ABO

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Huawei Plush promocja

Plush oferuje 2 telefony Huawei w zestawie z prezentami. Jeden z nich to doskonale znany P30 Lite, drugi to nowość na rynku – budżetowy Huawei Y5p.

Recenzja Huawei P40 lite ->

Oba telefony dostępne są w poniższym atrakcyjnym abonamencie Plush ABO 15 GB:

Przejdź do promocji ->

Do telefonów dostaniesz:

  • Huawei P30 Lite – głośnik AM08
  • Huawei Y5p 32 GB – opaska Band 3e

Smartfony kosztują na start odpowiednio 699 i niecałe 1 zł. Umowa na abonament (25 zł) trwa 2 lata, a osobne raty za telefon spłacane są przez 24 lub 36 miesięcy i są doliczane do abonamentu. Ich wysokość zaczyna się odpowiednio od 17 i 11 zł miesięcznie. Oznacza to, że już za niecałe 40 zł na miesiąc będziesz mógł się cieszyć nowym telefonem z ekstra prezentem!

Zobacz również: Huawei Y6p z prezentem w Plushu

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: