Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Świąteczny konkurs T-Mobile – do wygrania 50x Xiaomi Redmi Buds 3 Pro

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile świąteczny konkurs

Kolejny konkurs T-Mobile, tym razem w świątecznej odsłonie! Możesz w nim wygrać 1 z 50 zestawów bezprzewodowych słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 Pro!

Świąteczny konkurs T-Mobile

Przykładowa oferta indywidualna T-Mobile:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA ŚWIĘTA NA T-MOBILE.PL

Jak wziąć udział w konkursie?

Na czym polega zadanie konkursowe? Należy wczuć się w klimat nadchodzących świąt i dopisać kolejną zwrotkę do świątecznej piosenki T-Mobile. Klip i tekst piosenki można znaleźć w aplikacji „Mój T-Mobile”. Do wygrania jest 50 zestawów słuchawek Xiaomi Redmi Buds 3 Pro. Konkurs startuje 12 grudnia, a zgłoszenia można nadsyłać aż do 26 grudnia.

W konkursie mogą wziąć udział klienci indywidualni T-Mobile (taryfy T, T-Data, Rodzina, Frii Mix, GO!, Frii) z aktywną zgodą „T-Mobile Marketing”, a także osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą. W ich przypadku muszą korzystać z taryf MagentaBiznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma lub Data Jump. I w tym przypadku wymagana jest ta sama zgoda „T-Mobile Marketing”.

Zobacz również: Bądź EKO i wygrywaj nagrody w T-Mobile na kartę!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (3 votes)
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów