Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Dobrze, że jesteś w T-Mobile – 20% rabatu na GoStudent

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile Happy Friday promocja

Przed nami kolejna edycja piątkowej promocji T-Mobile. Tym razem będzie ona trwała od 11 do 16 listopada. Co w niej dostaniesz?

Promocja Happy Fridays T-Mobile

Unikalny kod uprawniający do rabatu w wysokości do 40% odbierzesz w aplikacji mobilnej Mój T-Mobile.

Przykładowa oferta T-Mobile:

Nie tylko matematyka, fizyka, angielski czy polski, ale tak naprawdę każdy z przedmiotów szkolnych może sprawić różne trudności naszym dzieciom. Może się to przełożyć nie tylko na oceny, ale przede wszystkim na niechęć do nauki i samoocenę naszej pociechy. Rodzice szukają więc rożnych form wsparcia rozwoju swoich dzieci, a z pomocą może przyjść im platforma GoStudent, na której można znaleźć korepetytorów z aż 30 przedmiotów. W kilka kliknięć dopasujemy nauczyciela, który pomoże zrozumieć i zgłębić zadany materiał. Dla każdego, kto chciałby przetestować możliwość korepetycji online, T-Mobile przygotowało specjalną ofertę: do 20% rabatu na pakiet korepetycji online i bezpłatną lekcję z korepetytorem GoStudent.

 

Oferta dostępna jest w aplikacji „Mój T-Mobile” w sekcji „Benefity” od 11 do 16 listopada. Aby skorzystać z rabatu i bezpłatnej lekcji, należy kliknąć w baner „GoStudent”, który przeniesie nas na stronę, gdzie należy wypełnić formularz. W kolejnym kroku do klienta lub klientki zadzwoni doradca edukacyjny, który zorganizuje bezpłatną lekcję próbną z wybranego przedmiotu i ustali szczegóły współpracy.

Jak zwykle promocja skierowana jest do właścicieli abonamentu, prepaidu (popularne oferty na kartę) oraz mix T-Mobile.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (5 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów