Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Bonusy od serca w T-Mobile – 25% rabatu do Costa Coffee

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Bonusy od Serca T-Mobile promocja

Jeszcze tylko przez parę dni trwa najnowsza odsłona promocji „Bonusy od serca w T-Mobile”. Na co możesz liczyć tym razem?

Bonusy od serca T-Mobile

Promocja dostępna jest aplikacji mobilnej różowego operatora komórkowego. Jego przykładowa oferta z telefonem od kilku złotych na start:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI BONUSY OD SERCA NA T-MOBILE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak informuje T-Mobile Polska na swoim oficjalnym blogu internetowym:

Przerwa w pracy lub w trasie? A może chwila relaksu? Każda okazja jest dobra, by napić się aromatycznej kawy bądź herbaty. Dla wszystkich klientów T-Mobile, którzy są miłośnikami tych napojów, przygotowaliśmy 25-procentowy rabat na klasyczne kawy i herbaty w Costa Coffee. Bonus dostępny jest w aplikacji „Mój T-Mobile” do 28 czerwca.

 

Na pobudzenie z rana, dla podtrzymania energii w ciągu dnia czy po prostu dla czystej przyjemności – aromatyczna herbata i kawa mogą zdziałać cuda. Tym razem nie trzeba zastanawiać się, który napój wybrać, bo w ramach „Bonusów od serca” dla klientów T-Mobile przygotowaliśmy 25-procentowy rabat na klasyczne kawy i herbaty dostępne w Costa Coffee.

 

Aby skorzystać z promocji należy do 28 czerwca pobrać kod dostępny w aplikacji „Mój T-Mobile” i wykorzystać w ciągu 30 dni, okazując go bariście kawiarni Costa Coffee. Unikalny kod rabatowy uprawnia do obniżenia o 25% ceny jednej kawy klasycznej lub herbaty klasycznej w dowolnym rozmiarze we wszystkich kawiarniach Costa Coffee w Polsce, z wyłączeniem kawiarni znajdujących się na lotniskach i halach Expo. Lista adresów kawiarni dostępna jest pod adresem: https://www.costacoffee.pl/lokalizacja. Kod nie łączy się z innymi promocjami i kodami Costa Coffee.

 

Promocja jest dostępna dla klientów abonamentowych T-Mobile (T, T DATA) – w tym posiadaczy internetu domowego, internetu domowego z anteną zewnętrzną oraz internetu światłowodowego. Dotyczy ona również osób korzystających z ofert na kartę (GO!) i Mix (Frii Mix). Z prezentu mogą skorzystać ponadto klienci Magenta Biznes, Magenta Biznes Internet, Jump proFirma i Data Jump ze zgodą na „Partnerzy Marketing”.

Źródło: firma.t-mobile.pl.

Promocja trwa jedynie do 28 czerwca. Odbierz kod rabatowy do Costa Coffee już dziś!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: