Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Showmax w T-Mobile za darmo na 90 dni

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
T-Mobile Showmax

T-Mobile prezentuje filmowy zestaw roku, a w rolach głównych smartfon i Showmax. Ten pierwszy oferowany jest już od symbolicznej złotówki, natomiast serwis z filmami i serialami dostarczany jest za darmo na 90 dni.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Showmax gratis w T-Mobile

Różowy operator szczególnie poleca 3 modele smartfonów. Najtańszy z nich w opłacie startowej – Samsung Galaxy A5 (2017) – kosztuje tylko 1 zł w poniższym abonamencie:

T-Mobile Showmax

Pozostała dwójka (Huawei P Smart i Sony Xperia L1) jest niewiele droższa, gdyż jednorazowa opłata za sprzęt w ich przypadku wynosi 9 zł. W zamian otrzymujemy o 20 zł niższy abonament, lecz oferujący dokładnie to samo, co poprzedni:

Usługa Showmax jest dostępna bezpłatnie przez 90 dni. Jeżeli zdecydujemy się dalej korzystać z tego serwisu, to opłata miesięczna wyniesie 19,90 zł. Więcej szczegółów w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: