Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S20 FE w T-Mobile

Obowiązuje do: 01.10.2020 lub wyczerpania zapasów

T-Mobile oferuje najnowszego Samsunga Galaxy S20 FE w przedsprzedaży! Zestaw startowy wzbogacony został o bardzo ciekawe akcesoria i prezenty.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Galaxy S20 FE w T-Mobile

Samsung Galaxy S20 FE dostępny jest m.in. w poniższym abonamencie T-Mobile:


Uwaga! T-Mobile ma w swojej ofercie Samsunga Galaxy S20 FE 4G. Jeżeli szukasz modelu z 5G, to sprawdź oferty przedsprzedażowe Galaxy S20 FE 5G.


Tylko do 1 października - lub wyczerpania zapasów - otrzymasz do Galaxy S20 FE opaskę sportową Galaxy Fit gratis lub zestaw MS Xbox Game Pass na 3 miesiące + kontroler.

  1. Kup Galaxy S20 FE albo Galaxy S20 FE 5G w okresie przedsprzedaży od 23.09 do 01.10.2020 r.
  2. Aktywuj swój nowy telefon i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 14.10.2020 r. W aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie od 02.10 do 31.10.2020 r. W formularzu wskaż prezent, jaki chcesz otrzymać w ramach promocji. Pamiętaj, że jest jedna nagroda do wyboru. Załącz dowód zakupu, wskaż adres mailowy i adres do wysyłki.
  4. W ciągu 10 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz swoją nagrodę. Jeśli wybrałeś opaskę Galaxy Fit2, zostanie ona wysłana na podany adres wysyłki. Jeśli wybrałeś 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate + kontroler, kod do usługi zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym, a kontroler do gry wysłany kurierem na podany adres.

Samsung Galaxy S20 FE 4G dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych - granatowej i lawendowej.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów