Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Samsunga Galaxy S20 FE w T-Mobile

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy S20 FE promocja

T-Mobile oferuje najnowszego Samsunga Galaxy S20 FE w przedsprzedaży! Zestaw startowy wzbogacony został o bardzo ciekawe akcesoria i prezenty.

Galaxy S20 FE w T-Mobile

Samsung Galaxy S20 FE dostępny jest m.in. w poniższym abonamencie T-Mobile:


Uwaga! T-Mobile ma w swojej ofercie Samsunga Galaxy S20 FE 4G. Jeżeli szukasz modelu z 5G, to sprawdź oferty przedsprzedażowe Galaxy S20 FE 5G.


Tylko do 1 października – lub wyczerpania zapasów – otrzymasz do Galaxy S20 FE opaskę sportową Galaxy Fit gratis lub zestaw MS Xbox Game Pass na 3 miesiące + kontroler.

  1. Kup Galaxy S20 FE albo Galaxy S20 FE 5G w okresie przedsprzedaży od 23.09 do 01.10.2020 r.
  2. Aktywuj swój nowy telefon i uruchom na nim aplikację Samsung Members do 14.10.2020 r. W aplikacji Samsung Members kliknij w banner promocyjny.
  3. Wypełnij poprawnie formularz zgłoszeniowy w terminie od 02.10 do 31.10.2020 r. W formularzu wskaż prezent, jaki chcesz otrzymać w ramach promocji. Pamiętaj, że jest jedna nagroda do wyboru. Załącz dowód zakupu, wskaż adres mailowy i adres do wysyłki.
  4. W ciągu 10 dni od pozytywnej weryfikacji zgłoszenia otrzymasz swoją nagrodę. Jeśli wybrałeś opaskę Galaxy Fit2, zostanie ona wysłana na podany adres wysyłki. Jeśli wybrałeś 3-miesięczną subskrypcję Xbox Game Pass Ultimate + kontroler, kod do usługi zostanie wysłany na adres mailowy wskazany w formularzu zgłoszeniowym, a kontroler do gry wysłany kurierem na podany adres.

Samsung Galaxy S20 FE 4G dostępny jest w 2 wersjach kolorystycznych – granatowej i lawendowej.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: