Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

150 zł taniej z przedłużeniem umowy T-Mobile

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

T-Mobile obniża ceny dla lojalnych klientów, którzy zdecydują się przedłużyć umowę na abonament. W promocji otrzymasz Huaweia P Smart (2019) z wagą Huawei Smart Scale taniej o 150 zł.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Rabat -150 zł w T-Mobile

Cena za zestaw wynosi standardowo 599 zł w abonamencie za 69 zł miesięcznie. Z kodem rabatowym wa2ga będzie to tylko 459 zł.

Huawei P Smart (2019) promocja


Nie chcesz abonamentu? Szukasz telefonu bez umowy? Huawei P Smart (2019) kosztuje w promocji Play bez umowy 698 zł. Możesz go też zamówić na 10 rat 0%!

 

Do telefonu można dobrać bezterminową ofertę bez limitu z 30 GB za 30 zł.


Różowy operator zapewnia w ramach dwuletniej umowy nielimitowane usługi głosowe i tekstowe (SMS/MMS), a także transfer rzędu 5 GB na miesiąc. Dostępny jest również ten sam abonament tańszy o 10 zł (oferta powyżej) z zestawem za 739 zł na start.


>>> Przejdź do promocji <<<

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów