Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Czarny Piątek w T-Mobile przez 3 dni

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Czarny Piątek w T-Mobile

Czarny Piątek w T-Mobile, a więc tradycyjny dzień rabatów i promocji, będzie trwał aż przez 3 dni. W dniach od 24 do 26 listopada na klientów różowego operatora czekają atrakcyjne upusty cenowe.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Black Friday w T-Mobile

Rabaty na telefony komórkowe otrzymamy w abonamencie T-Mobile T1 Bez Limitu za 80, 100 i 120 zł miesięcznie. Bez względu na wysokość zobowiązania, zakres świadczonych usług jest taki sam:

Czarny Piątek w T-Mobile

Smartfony za 1 zł i ich przeceny:

Promocja Black Friday obejmuje również abonament bez telefonu T-Mobile T1 i T2 – wybierając jedną z tych ofert otrzymamy rabat w wysokości 20%, a także laptopy:

  • Asus VIVOBOOK X541 UA – 1 TB i 4 GB pamięci RAM, procesor Intel® Core™ i3-6006U 2.0 GHz (3M Cache) za 1 zł na start (taniej o prawie 400 zł) w komplecie z 50 GB danych i LTE bez limitu danych w abonamencie za 129,99 zł miesięcznie
  • Asus ROG Strix GL503VD-E4136T – superszybki dysk 1 TB HDD, 8 GB pamięci DRAM DDR4, procesor Intel® Core™ i7-7700HQ, który dostępny jest w umowie ze 100 GB danych i LTE bez limitu danych w abonamencie za 209,99 zł miesięcznie

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: