Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Wiosna w T-Mobile – 2x więcej GB!

Obowiązuje do: odwołania

T-Mobile wypuścił na rynek 3 nowe abonamenty z 5G. Dodatkowo na wiosnę operator podwaja dwukrotnie paczki internetowe w niektórych abonamentach.

Nowy abonament T-Mobile 5G

3 nowe taryfy noszą nazwy M+, L+ oraz XL+. Oferują one odpowiednio 50 (teraz w promocji 2x więcej gigabajtów), 100 i 150 GB w pakiecie z pełną prędkością transferu.

Przejdź do promocji ->

T-Mobile oferuje nowe plany z 5G za 65, 90 i 120 zł miesięcznie. Umowa trwa 24 miesiące, a decydując się na opcję z telefonem, możesz liczyć na następujące rabaty:

  • w taryfie M – rabat do 100 zł
  • w taryfie L – rabat do 200 zł
  • w taryfie M+ – rabat do 200 zł
  • w taryfie L+ – rabat do 600 zł
  • w taryfie XL+ – rabat do 800 zł

Połączenia głosowe i tekstowe są nielimitowane. Przy okazji T-Mobile promują telefony z 5G, m.in. niedrogiego Redmi Note 9T 5G. Takich telefonów jest w T-Mobile oczywiście o wiele więcej.

T-Mobile nowy abonament 5G

Nowe abonamenty to nie koniec zmian w T-Mobile! Dla nowych i przedłużających umowę klientów we wszystkich taryfach M oraz M+ operator podwaja na wiosnę transfery danych! Promocja trwa do odwołania, ale jeżeli już z niej skorzystasz, to będziesz miał 2x więcej Internetu przez całą umowę! W abonamentach M jest to 30 GB zamiast dotychczasowych 15, a w nowych M+ – 50 GB w miejsce standardowych 25 gigabajtów.

Kolejna nowość to możliwość rozbicia ceny telefonu na 36 rat, a więc podobnie, jak w Plusie, Plushu czy w Play:

Od 24 marca oferty abonamentu komórkowego i internetu mobilnego w T-Mobile będą oferowane z urządzeniami dostępnymi z opłatą na start i 24 lub 36 miesięcznymi ratami 0%. Każdy klient może samodzielnie zdecydować o liczbie rat sprzętowych, które chce zapłacić, oraz o wysokości miesięcznej raty za urządzenie (od 5 do 200 zł w zależności od urządzenia i liczby rat). Pozostała kwota z wartości urządzenia, pomniejszona o rabat zależny od wybranego abonamentu, zostanie rozliczona jako opłata na start.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów