Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch6 i Watch6 Classic

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Samsung Galaxy Watch6 promocja

Trwa przedsprzedaż smartwatchów Samsung Galaxy Watch6 oraz Samsung Galaxy Watch6 Classic. To najnowsze smart zegarki południowokoreańskiego producenta. Możesz teraz liczyć na świetne bonusy! Jakiego rodzaju?

Przedsprzedaż Samsung Galaxy Watch6

Nowa generacja smartwatchów od Samsunga – Galaxy Watch6 – dostępna jest w ofercie niektórych operatorów komórkowych. Wśród nich jest Plus, Play czy T-Mobile Polska.

Na co możesz liczyć w przedsprzedaży Galaxy Watch6 i Watch6 Classic? Właśnie został uruchomiony Program Odkup, w którym możesz wymienić stare urządzenie na nowe, a w zamian otrzymać od 500 do 1000 zł gwarantowanego zwrotu za obecny (stary) sprzęt.

Wszystko, co musisz zrobić:

  1. Zamów smartwatch Galaxy Watch6 lub Watch6 Classic w okresie trwania promocji w dniach 26.07-10.08.2023 r.
  2. Do 24.08.2023 r. wypełnij formularz promocji zgodnie z instrukcjami na stronie organizatora (link znajdziesz poniżej). W formularzu załącz dowód zakupu, zdjęcie wyciętego fragmentu pudełka z kodem kreskowym oraz zdjęcie pudełka z widocznym miejscem po wyciętym kodzie kreskowym.
  3. Odeślij swoje stare dotychczasowe urządzenie.
  4. W terminie 21 dni roboczych od zakończenia procesu wyceny sprzedawanego urządzenia, operator promocji wypłaci łączną kwotę odkupu.

Smartwatche oferowane są w kilku wariantach kolorystycznych. Promocja trwa do 10 sierpnia. Skorzystaj z okazji już teraz!

Zobacz również: Samsung Galaxy Z Fold5 i Z Flip5 u operatorów! Gdzie najtaniej

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: