Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Darmowe startery z pakietem internetowym w Red Bull Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
1 GB gratis w starterze RBM

1 GB gratis w starterze RBM

Zastanawiasz się nad zmianą sieci, a na „celowniku” jest Red Bull Mobile? Jeżeli tak, to świetnie się składa, bowiem operator ten wciąż oferuje darmowy starter z bonusowym 1 GB.

Starter RBM + 1 GB

Darmowe startery o wartości 3 zł są dostępne do wyczerpania zapasów lub wcześniejszej odwołania promocji. Red Bull Mobile dodaje do oferty 1 gigabajt gratis, który można wykorzystać w przeciągu 10 dni od momentu aktywacji numeru.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: