Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S8 + VR w Red Bull Mobile

avatar
1
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
RBM Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 wrócił do oferty Red Bull Mobile. Tym razem zestaw startowy wzbogacił się o atrakcyjny gadżet – gogle wirtualnej rzeczywistości R324N Gear VR.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

Galaxy S8 + VR w RBM Energy

Przypominamy – w maju zeszłego roku Samsung Galaxy S8 kosztował 2926 zł w abonamencie za 49 zł miesięcznie. W tej kwocie RBM zapewnia m.in. nielimitowane połączenia głosowe i tekstowe do wszystkich, a także 5 GB Internetu:

RBM Galaxy S8

Obecnie ten sam smartfon kosztuje 2876 zł w jednorazowej opłacie startowej. Różnica w cenie jest niewielka, ale w zamian otrzymamy okulary VR, których operator nie oferował w zeszłym roku.

Samsung Galaxy S8 dostępny jest w kolorze czarnym.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
1 Komentarz
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Oferta dla osób mało rozgarniętych.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: