Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy A6 i elegancki smartwatch w RBM od 1086 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
RBM 25 GB

Sieć Red Bull Mobile oferuje 2 zestawy z Samsungiem Galaxy A6 i eleganckimi smartwatchami do wyboru. W zależności od wybranej konfiguracji opłata startowa zaczyna się od 1086 zł.

Zestaw RBM z Galaxy A6

Do wyboru mamy zestaw z Gear S3 Frontier (od 1086 zł na start) i z Gear S3 Classic. Ich cena na wolnym rynku wynosi około 1000 zł. Jeżeli nie zależy nam na tych dodatkach, to możemy wybrać abonament Red Bull Mobile z samym Samsungiem Galaxy A6 w cenie od 6 zł:

RBM 25 GB

W takiej konfiguracji za całość dwuletniej umowy zapłacimy niecałe 2200 zł. W zestawie ze smartwatchami i abonamentem 25 GB będzie to odpowiednio około 3200 i 4200 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: