Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei Mate 20 + opaska sportowa gratis w Plushu

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Plush oferuje prezent z kolejnym modelem smartfona chińskiej marki Huawei. Tym razem bonus w postaci opaski sportowej trafia do zestawu startowego z flagowym Mate 20.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Huawei Mate 20 w Plushu

Huawei Mate 20 jest - dzięki zastosowaniu gustownej łezki zamiast olbrzymiego notcha - jednym z najładniejszych (a przy okazji najszybszych) smartfonów dostępnych na rynku. Plush oferuje go na poniższych warunkach:

Plush telefony

Opłata miesięczna rzędu 75 zł, w którą wliczony jest już abonament i rata za telefon, jest w przypadku tego flagowca najniższa spośród wszystkich ofert operatorów komórkowych. W konkurencyjnych pakietach z Mate 20 rachunki miesięczne często sięgają około 150 zł.

Do flagowego Mate 20, który jest wyposażony m.in. w ośmiordzeniowy procesor Kirin 980, 4 GB pamięci RAM, potrójny aparat czy najnowszego Androida 9 Pie, dorzucana jest w prezencie opaska sportowa TalkBand B3 Lite.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów