Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 15 w Plus Wymiana – zyskaj 2100 zł!

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Plus Wymiana iPhone

Pamiętasz program Plus Wymiana obejmująca iPhony u zielonego operatora? Teraz możesz w nim zyskać nawet 2100 zł! Na czym polega ta akcja promocyjna?

Plus Wymiana iPhone 15

Oto przykładowa oferta Plusa z najnowszym iPhonem 15:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUS WYMIANA IPHONE 15 NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Program Plus Wymiana iPhone zadebiutował na wiosnę 2022 roku wraz z serią iPhone 13. Teraz operator Plus oferuje w ramach promocji najnowszą generację iPhone 15 Series:

W ofercie Plusa dostępne są najnowsze modele iPhone z serii 15: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max. Decydując się na wybrany model, można skorzystać z unikalnego programu Plus Wymiana, który pozwala na zakup iPhone w atrakcyjnych ratach i wymianę na nowszy model już po dwóch latach. Przykładowo wybierając iPhone 15 Pro 128GB w Plus Wymiana, za obowiązkowe 24 raty wraz z opłatą początkową zapłacimy łącznie jedynie 4799 złotych, a pozostałe 12 rat w wysokości 2100 złotych zostanie anulowanych.

Źródło: informacja prasowa Plus.

Jak można dalej przeczytać:

2100 zł wynika z programu Plus Wymiana: W ramach programu Klient kupuje iPhone’a 15 Pro 128 GB w 36 ratach, a po 24 ratach może zwrócić telefon bez płacenia ostatnich 12 rat i kupić nowy iPhone.

Plus nie informuje jak długo będzie można korzystać z ww. oferty. Jeżeli podobają Ci się warunki Plusa, to nie zwlekaj z decyzją!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (7 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: