Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Lepsze ceny iPhone’a w Plusie! Ile teraz za niego zapłacisz?

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
grafika firmy Plus przedstawiająca iPhone'a 14 w programie Plus Wymiana

Sieć Plus uatrakcyjnia ceny poszczególnych modeli iPhone’a w swojej ofercie głosowej. Możesz skorzystać z takich usług, jak Plus Wymiana lub Plus Odkup. Na czym one polegają i ile możesz zyskać?

Plus Wymiana iPhone 14

Oto przykładowa oferta Plusa z iPhonem 14:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLUS WYMIANA IPHONE 14 NA PLUS.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak informuje sieć Plus w swoim komunikacie prasowym:

Plus daje możliwość zakupu smartfonów Apple w korzystnych ofertach w ramach: programów Plus Wymiana, Plus Odkup i Wakacje od rat. Koszt zakupu iPhone 14 128 GB może wynieść jedynie 2475 złotych.

Plus daje klientom możliwość wyboru i przedstawia oferty zakupu smartfonów Apple dostosowane do indywidualnych potrzeb. Dla fanów nowinek w świecie technologii idealnie sprawdzi się program Plus Wymiana, w którym można mieć nowy model iPhone co dwa lata. Plus Odkup to odpowiedź na potrzeby tych, którzy chcą w ekologiczny sposób pozbyć się swojego poprzedniego urządzenia, a przy okazji zyskać zniżkę na spłatę rat za nowy sprzęt lub opłat za abonament. Wakacje od rat to oferta idealna dla osób, które już potrzebują nowego telefonu, ale mają aktualnie np. okres wzmożonych wydatków.

 

Plus Wymiana – nowszy iPhone co dwa lata

 

Plus Wymiana to program ratalny, w ramach którego można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model. Aby skorzystać z oferty należy wybrać dowolny abonament oraz jeden z modeli iPhone, np.: iPhone 15, iPhone 15 Plus, iPhone 15 Pro, iPhone 15 Pro Max, w umowie ratalnej na 36 miesięcy. Już po spłaceniu 24 rat, klient może wybrać jedną dwóch z opcji:

  • nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wybrać nowy iPhone z nową umową (zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania),
  • spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.

W przypadku iPhone’a 14 128 GB, w wariancie spłaty 24 rat, a następnie zwróceniu go i wybraniu nowego modelu, łączny koszt sprzętu wynosi 2699 złotych – 499 złotych na start i 24 raty po 91,66 zł/mies.

A to nie wszystko – zielony operator komórkowy oferuje też usługę Plus Odkup. Co w niej dostaniesz? Zgodnie z tym samym materiałem prasowym:

Plus Odkup

 

Chcesz kupić nowego iPhone’a? Skorzystaj z programu Plus Odkup. Podczas jednej wizyty w salonie można w ekologiczny sposób odsprzedać używany smartfon i zyskać środki na częściowe pokrycie kosztów nowego smartfona lub należności za abonament.

 

Przykładowo wybierając iPhone 14 128 GB i odsprzedając np. iPhone’a 13 128 GB w bardzo dobrym stanie, można zyskać nawet 1024 złotych z odsprzedaży. Zatem iPhone 14 128 GB można mieć już od 2475 złotych (kwota wynika z odliczenia kwoty z odsprzedaży iPhone 13 128 GB od standardowej ceny iPhone’a 14).

Źródło: informacja prasowa plus.pl.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (1 vote)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: