Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

15% zniżki na mecze siatkówki dla klientów Plusa

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
grafika firmy Plus przedstawiająca rabat -15% na bilety na polską reprezentację w siatkówce

Plus wraca ze swoją sportową promocją. Klienci operatora mogą kupić tańsze bilety na mecze polskiej reprezentacji mężczyzn i kobiet w siatkówce, jakie zostaną rozegrane w najbliższym czasie na terenie naszego kraju.

Bilety tańsze o 15% z Plusem

Aby skorzystać z okazji na zakup tańszego biletu na mecz siatkówki, wystarczy… być klientem sieci Plus. Oto jak wygląda przykładowa oferta z telefonem od 1 zł na start tego operatora:

Użytkownicy ofert zielonego operatora mogą zakupić bilety tańsze o 15% na specjalnej platformie www.ebilet.pl. W najbliższym czasie zostaną rozegrane następujące spotkania seniorskich reprezentacji:

  • 9-10 maja, mecz towarzyski kobiet Polska – Holandia w Bielsko-Białej – hasło BIEL
  • 15 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Niemcy w Katowicach – hasło KATO
  • 16 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Ukraina w Sosnowcu – hasło SOSNO

Możesz uzyskać zniżkę na maksymalnie 6 biletów na 1 transakcji. Co należy jeszcze zrobić? Jak chwali się Plus w swoim komunikacie prasowym:

Aby poczuć pełną sportowych emocji atmosferę podczas rozgrywek siatkarskich reprezentacji Polski wystarczy być klientem Plusa oraz wysłać SMS na bezpłatny nr 80150. Hasła oraz harmonogram bieżących spotkań dostępne są na stronie www.plus.pl/siatkowka.

 

Grupa Polsat Plus od ponad 30 lat wspiera finansowo i promocyjnie polski sport, a należąca do niej sieć Plus od 26 lat jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki. W ostatnich miesiącach została także Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina d’Ampezzo 2026.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: