Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Najnowszy iPhone co 2 lata w Plusie!

1
nowy iPhone w Plusie co 2 lata na raty
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Już od 4 maja będzie dostępna innowacyjna oferta – iPhone na raty w Plusie. Dzięki niej będziesz mógł wymieniać iPhone’a co 2 lata na nowy model, a przy okazji sporo zaoszczędzić!

Nowy iPhone co 2 lata w Plusie

Nowa oferta z programem Plus WYMIANA iPhone dostępna jest w umowie z abonamentem. Oto przykładowy pakiet no limit z dużym transferem danych:

Zamów abonament Plusa z iPhonem na 36 rat, ale po spłaceniu 24 będziesz mógł dokonać wyboru: spłacić go do końca lub zamówić nowy model. W ten sposób zaoszczędzisz ponad 1600 zł z iPhonem 13 Pro 128 GB!

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI IPHONE NA RATY NA PLUS.PL

Plus iPhone co 2 lata na raty

Komunikat operatora:

Od 4 maja br. Plus, jako jedyny operator w Polsce, wprowadza atrakcyjną dla klientów formułę zakupu smartfonów Apple. Klienci będą mogli skorzystać z oferty pozwalającej na zakup iPhone w niskich ratach i wymianę na nowszy model już po zapłaceniu 24 z 36 rat. Pozostałych 12 rat zostanie anulowanych. Dzięki zasadom programu Plus WYMIANA iPhone będzie bardziej dostępny dla o wiele większej liczby osób niż dotychczas.

 

Najnowszy iPhone możliwy do wymiany co 2 lata w najlepszej sieci 5G Plusa

 

Plus, jako jedyny operator telekomunikacyjny na polskim rynku, wprowadza program, w ramach którego będzie można kupić iPhone w niskich ratach i co 2 lata wymieniać go na nowszy model.

 

Wystarczy wybrać dowolny abonament i iPhone w umowie na 36 rat. Po spłaceniu 24 z 36 rat, klient będzie mógł zdecydować co chce dalej zrobić:

 

  1. nie spłacać pozostałych 12 rat, zwrócić iPhone bez zbędnych formalności i wziąć nowy iPhone z nową umową. Zwracany iPhone powinien być sprawny i w dobrym stanie, ale może mieć standardowe oznaki użytkowania,
  2. spłacić pozostałą kwotę w całości lub w 12 ratach i pozostawić sobie telefon na własność.

 

Obecni klienci Plusa, którzy przedłużają swoją umowę abonamentową, nie zapłacą opłaty początkowej za iPhone. Jeśli zdecydują się na jeszcze dodatkowy abonament z iPhone, ten kolejny dostaną za 1 zł na start. Nowi abonenci zapłacą nie więcej niż 10% wartości smartfona na start. Reszta będzie rozłożona na raty

 

W Plus WYMIANIA będzie można wymieniać swój iPhone na najnowszy co 2 lata, oszczędzając nawet 33% wartości urządzenia. Oferta dotyczy całego portfolio iPhone dostępnego w Plusie.

 

Sprytny sposób na najnowszy iPhone – ponad 1600 zł zostaje w kieszeni

 

Obecni klienci Plusa przedłużający umowę i wybierający np. iPhone 13 Pro 128 GB w programie Plus WYMIANA bez opłaty początkowej, po obligatoryjnych 24 ratach w wysokości 148,60 zł miesięcznie i anulowaniu ostatnich 12 rat, zapłacą za urządzenie łącznie 3566,40 zł. Decydując się na wymianę urządzenia oszczędzą tym samym 1782,60 zł. Dla porównania, w przypadku tradycyjnej umowy ratalnej na 24 miesiące (czyli nie w programie Plus WYMIANA) rata wyniosłaby 222,89 zł/mies.

 

Nowi klienci Plusa, którzy wybiorą np. iPhone 13 Pro 128 GB w programie Plus WYMIANA z opłatą początkową, po 24 ratach zapłacą łącznie 3744,27 zł. Wybierając wymianę urządzenia na nowszy model oszczędzą w ten sposób 1604,64 zł. Miesięczna rata wyniesie jedynie 133,72 zł/mies., a po 24 ratach będą mogli wymienić swój smartfon na nowszy model. Dla porównania, w przypadku tradycyjnych rat 0% na 24 miesiące (czyli nie w programie Plus WYMIANA) wysokość raty kształtowałaby się na poziomie 200,58 zł/mies.

Źródło: informacja prasowa Plus.

Od 4 maja w ten sposób będziesz mógł zamówić w Plusie modele iPhone 11, iPhone 12 Mini, iPhone 12, iPhone 13 Mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro, iPhone 13 Pro Max, iPhone SE 2022 w różnych konfiguracjach pamięci, a także AirPods.

O nadchodzącej nowości Plusa pisaliśmy w połowie kwietnia.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

1
Dodaj komentarz

1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
najnowszy najstarszy oceniany
guru

jak wejdzie sensowny nowy model to bardzo dobra opcja

porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów