Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Loloki dla dzieci tańsze o 23% dla klientów Plusa

Obowiązuje do: odwołania

Loloki to pierwsza w Polsce mobilna biblioteka ilustrowanych audiobooków dla najmłodszych. Klienci Plusa mogą z niej korzystać za 9,90 zł miesięcznie, a więc 3 zł mniej niż standardowo.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Porównaj oferty GSM

Loloki z rabatem 23%

Użytkownicy Plusa dostają rabat blisko 25% na Loloki, a przez pierwszy miesiąc użytkowania z audiobooku jest całkowicie bezpłatny.

Przykładowa oferta operatora:

Loloki rabat 25%

Biblioteka Loloki zawiera dostęp do 239 pozycji dla dzieci. Znajdują się w niej bajki i treści edukacyjne. Katalog został podzielony na 31 kategorii tematycznych i 3 poziomy czytelnicze:

  • pierwsze czytanki dla najmłodszych
  • dzieci zaczynające szkołę (klasy 1-3)
  • starsze dzieci (od klasy 4)

Biblioteka Loloki funkcjonuje zarówno w formie strony www, jak i aplikacji mobilnej. Jest ona dostępna dla smartfonów z systemami Android oraz iOS. Standardowa opłata za usługę wynosi 12,90 zł. Użytkownicy Plusa zapłacą o 3 zł mniej (blisko 25% upustu).

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów