Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Strefa dobrych sprzętów OPPO w Plusie

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
OPPO w Plusie

Był Samsung, Huawei i LG – teraz przyszła pora na popularną ostatnio w Polsce markę OPPO. Plus promuje na swojej stronie internetowej telefony tego chińskiego producenta.

Najlepsze telefony OPPO 2020

Telefony OPPO oferowane są w Plusie już za symboliczną złotówkę. Tyle wynosi opłata startowa, a do abonamentu doliczana jest osobna rata za sprzęt.

Przykładowy abonament z OPPO:

Przejdź do promocji ->

Telefony OPPO w Plusie za 1 zł:

  • OPPO Reno4 Z 5G
  • OPPO A72
  • OPPO A31 (jego recenzja tutaj)

Opłaty startowe w wysokości 1 zł obowiązują w abonamencie bez limitu (12 GB na pełnej prędkości) Plus.60. Telefony OPPO oferowane są również w submarce Plusa – Plush ABO.

W Plusie dostępne są również bezprzewodowe słuchawki OPPO Enco W31, oczywiście za 1 zł na start.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: