Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Motorola Moto G 5G w Plusie + prezent

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Moto logo

Plus i jego submarka Plush oferują w swoim abonamencie najnowszą Motorolę – model G 5G. Kup tego smartfona i odbierz prezent!

Najlepsze telefony Motorola

Opłata startowa zaczyna się – w zależności od wybranego pakietu – od 1,99 zł na start. Tyle zapłacisz za Motorolę Moto G 5G w abonamencie Plus.60 z 12 GB transferu na pełnej prędkości:

Przejdź do promocji ->

Dokładnie tyle samo na start życzy sobie też Plush, u którego dostaniesz ten sam prezent.

Tym bonusem są słuchawki Escape 220 od Motoroli. Dostaniesz je tylko teraz, także z modelem Moto G 5G Plus! Model bez „plusa” w nazwie jest nieco młodszy – pochodzi z IV kwartału 2020.

Motorola Moto G 5G dostępna jest w białym kolorze. Oprócz łączności 5G smartfon wyróżnia się też m.in. potężną baterią o pojemności aż 5000 mAh!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.