Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Majówka na plus.pl

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Smartfony na majówkę

Plus promuje kilka smartfonów z okazji zbliżającej się majówki. Szczęśliwcy będą mogli skorzystać z długiego weekendu, który może liczyć w tym roku nawet 9 dni. Kto wie, być może będzie im wtedy towarzyszył nowy telefon z Plusa?

Smartfony za 0 zł w Plusie

Głównym reklamowanym modelem jest HTC Desire 10 Lifestyle, którego opłata miesięczna (abonament + rata za telefon) wynosi 90,99 zł. Na ofertę składa się poniższy plan taryfowy:

Smartfony na majówkę

Oto pozostałe modele i ceny w ofercie JA+ Abonament 59,99:

Z kolei Sony Xperia XZ za 149 zł występuje w abonamencie z dwukrotnie większym pakietem internetowym:

Powyższe ceny uwzględniają raty w rozbiciu na 36 miesięcy, ale istnieją również warianty na 24 i 48 miesięcy. Z kolei umowa na abonament zawierana jest na 2 lata. W przypadku przeniesienia numeru do Plusa lub przedłużenia dotychczasowej umowy powyższe koszty miesięczne są niższe o 10 zł. Za przeniesienie numeru dodatkowo jesteśmy zwolnieni z abonamentu na 6 miesięcy.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: