Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

3 telefony Huawei z bonusami na plus.pl

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów

Na stronie operatora komórkowego Plus GSM znajdziesz kilka modeli Huawei z gratisami. Promocja obejmuje telefony dostępne w umowie na abonament.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

>>> Recenzja Huawei P30 Pro <<<


Zdecydowanie najbardziej atrakcyjnym modelem objętym promocją jest fotograficzny supersmartfon Huawei P30 Pro. Kosztuje on 250 zł na start w poniższym abonamencie bez limitów:

Huawei P30 Pro promocja

Zestaw z P30 Pro zawiera ponadto bezprzewodowe słuchawki FreeBuds Lite.

To nie koniec atrakcji z telefonami Huawei. Do końca tego tego tygodnia (lub wyczerpania zapasów) trwa promocja z kodami o wartości 100 zł na zakupy w empik.com. Dostaniemy je z poniższymi telefonami:

Oba kosztują (w tym samym pakiecie, co flagowy P30 Pro) w opłacie startowej jedynie symboliczną złotówkę. O ile sprzedaż promocyjnych zestawów z kodami kończy się 18 października, to ich czas na wykorzystanie jest znacznie dłuższy - maksymalnie do 31 maja 2020 roku.

Plus nie informuje jak długo potrwa sprzedaż Huaweia P30 Pro ze słuchawkami FreeBuds Lite. Można założyć, że w jego przypadku oferta będzie ważna do wyczerpania zapasów. Promocja dostępna jest dla nowych i przenoszonych numerów, a także dla stałych klientów, którzy chcą przedłużyć swoją dotychczasową umowę.

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów