Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Vouchery z rabatami i bonusami w Play!

Obowiązuje do: 30.06.2019 lub wyczerpania zapasów

Zakup jeden z telefonów marki HTC lub LG i odbierz bon z rabatem na eobuwie.pl lub New Balance. W kolejnej promocji otrzymasz w prezencie słuchawki marki JBL, a to jeszcze nie wszystko!

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

Vouchery z rabatami w Play

Pierwsza akcja promocyjna obejmuje model HTC Desire 12s. Złóż zamówienie online na nową umowę lub przedłuż dotychczasową, a otrzymasz voucher uprawniający na 20% zniżki na eobuwie.pl. Promocja trwa maksymalnie do 30 czerwca lub wyczerpania zapasów.

promocja Play

Podobny bonus otrzymasz zakupując LG K40. Tym razem promocja trwa krócej, bo do 10 czerwca. Wraz z tym telefonem dostaniesz voucher z 50% rabatem na produkty New Balance. Uwaga - również i tym razem liczba voucherów jest ograniczona!

To nie koniec promocji Play! Do 17 kwietnia otrzymasz w prezencie słuchawki JBL Endurance Sprint o wartości około 199 zł. Wystarczy, że zamówisz w Play zegarek (lub zestaw z zegarkiem) w abonamencie lub bez umowy.

Jakby tego było mało, tylko w dniach 12-14 kwietnia otrzymasz - przy zamówieniu oferty z urządzeniem - 2 vouchery na bilety do Cinema City! Ich liczba również jest ograniczona i są ważne do 30 maja. Promocja obowiązuje abonamencie, Internecie, mix i Junior BOX.

A Ty na którą promocję się skusisz?

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów