Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Kanały Grupy Kino Polska w telewizji Play

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play TV Kino Polska promocja

Play informuje o nowych kanałach TV, jakie zadebiutują w ofercie telewizji Play od stycznia. Nie musisz jednak czekać do Nowego Roku, aby z nich korzystać, bowiem są one już dostępne w ramach okna otwartego!

Nowe kanały w Play TV

Chodzi w sumie o aż 9 kanałów TV Grupy Kino Polska. Są one już dostępne w ramach okna otwartego, które potrwa do 9 stycznia 2024 r.

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Jak pisze operator na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl:

W styczniu w naszej ofercie pojawi się aż dziewięć nowych kanałów, w tym pięć z pakietu FilmBox, filmowy kanał Kino TV, jak również dokumentalny DocuBox HD, sportowy FightBox HD oraz nadający w jakości 4K FunBox UHD. Od dziś wszystkie te kanały dostępne są promocyjnie w ramach okna otwartego do 9 stycznia.

 

Kanały Grupy Kino Polska to przede wszystkim popularne i lubiane treści telewizyjne. FilmBox to dobrze znana marka, która oferuje pięć kanałów filmowych: FilmBox Premium HD, FilmBox Extra HD, FilmBox Family, FilmBox Action i FilmBox Arthouse. Kanały FilmBox są propozycją doskonałej rozrywki dla szerokiego grona widzów.

 

Ale to nie wszystko! Nasi klienci będą mogli również oglądać znane filmy i seriale na kanale Kino TV. Miłośników dokumentów z pewnością ucieszy oferta kanału DocuBox HD, a fanów sportu FightBox HD – unikalny na polskim rynku kanał sportowy, poświęcony ponad 30 dyscyplinom sportów walki, w tym najszybciej rozwijającej się ostatnio MMA. Z kolei FunBox UHD to jeden z nielicznych dostępnych w Polsce kanałów, który nadaje w jakości Ultra HD (4K). Pozwala on odkryć widzom zapierające dech w piersiach miejsca, spotkać niezwykłych ludzi i uczestniczyć w wyjątkowych wydarzeniach kulturalnych.

 

Z początkiem stycznia kanały Grupy Kino Polska znajdziecie w pakietach:

  • Kino TV – dostępny w pakiecie kanałów Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
  • DocuBox HD – dostępny w pakiecie Dokumenty w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
  • FightBox HD – dostępny w pakiecie Sport w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
  • FunBox UHD – dostępny w pakiecie Lifestyle w Telewizji Nowej Generacji oraz w Telewizji MAX i MAX Premium.
  • Kanały pakietu FilmBox – dostępne w pakiecie FilmBox.

Źródło: blogplay.pl.

Jak wspomniano na wstępie, obecnie można korzystać z nowych kanałów telewizyjnych w promocji, ale od stycznia 2024 roku mają one stanowić stałą ofertę fioletowego operatora komórkowego.

Zobacz również: Abonament Play + smartfon taniej o nawet 1300 zł

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: