Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Promocje Play dla domu – światłowód i TV w supercenie z Netflixem

avatar
Obowiązuje do: odwołania
grafika firmy Play przedstawiająca laptop z podstroną

Play oferuje ciekawe promocje dla całego domu. Na co możesz liczyć w ofercie fioletowego operatora komórkowego? Ile kosztuje jego specjalna oferta?

Play: światłowód + Netflix

Oto przykładowy światłowód Play:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI PLAY DO DOMU NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Klienci Play dostaną już od 50 zł miesięcznie (licząc rabaty) Internet światłowodowy z Netflixem w cenie pakietu. Jak informuje fioletowy operator na swoim oficjalnym blogu blogplay.pl:

W ofercie znajdziecie kilka wariantów prędkości – od 300 Mb/s aż do 5 Gb/s – aby każdy mógł idealnie dopasować ją do własnych potrzeb. Pobieranie dużych plików, korzystanie z wielu urządzeń i aplikacji jednocześnie czy granie online bez opóźnień – światłowód Play sprawdzi się w każdej z tych sytuacji. A do tego prawdziwy hit!

 

To wielokrotnie nagradzane filmy i seriale, w tym oryginalne produkcje Netflix, które możecie oglądać bez ograniczeń, tak jak lubicie – na laptopie, telefonie, tablecie i telewizorze, również offline.

 

Dodatkowo dla wszystkich, którzy nową ofertę światłowodu z Netflix od 50 zł miesięcznie chcą połączyć z najlepszą telewizyjną rozrywką przygotowaliśmy specjalne oferty. W zależności od wybranej opcji czeka na Was nawet do 197 kanałów, w tym Filmbox, Cinemax, Eleven Sports, a także Viaplay Medium i Canal+ Seriale i Filmy. Dzięki temu możecie stworzyć najlepszy pakiet rozrywki w najlepszej cenie!

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.