Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowość – Play światłowód 5 Gb/s z rabatem!

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Play światłowód 5 Gb/s promocja

Nowość w sieci Play! Fioletowy operator wprowadził hiperszybki Internet światłowodowy o prędkości do aż 5 Gb/s! Dodatkowo jest on oferowany w promocyjnej cenie.

Play Internet 5 Gb/s

Tak prezentuje się światłowód Play 5 Gb/s:

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI ŚWIATŁOWÓD PLAY 5 GB/S NA PLAY.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Do wyboru masz 2 warianty – na umowę bezterminową oraz na 12 miesięcy. W przypadku tej pierwszej rachunki miesięczne wynoszą 135 zł.

Znacznie ciekawiej prezentuje się wariant z umową na 1 rok: dostaniesz tu rabat -70 zł przez aż 6 miesięcy! Przez pierwsze pół roku będziesz płacił nie 125, lecz tylko 55 zł na miesiąc! W sumie zaoszczędzisz aż 420 zł w skali całej umowy!

A jeszcze ciekawiej robi się wtedy, gdy jesteś już klientem sieci Play! Wówczas operator dokłada osobny rabat w wysokości -20 zł na miesiąc w wariancie z umową na 12 miesięcy. Przekłada się na to rachunki w wysokości tylko 35 i 105 zł! Warto dodać, że rabat -20 zł dostępny jest też w wolniejszych światłowodach Play. Super!

Zobacz również: Smart Days w Play – smartfony taniej o nawet 1300 zł z abonamentem

SPRAWDŹ wszystkie oferty Internetu stacjonarnego
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (6 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: