Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Jesienna obniżka cen w Play – taniej do 258 zł

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Play tańsze smartfony

W tym tygodniu pożegnamy się z latem i przywitamy kalendarzową oraz astronomiczną jesień – porę roku, która raczej nie należy do naszych ulubionych. Na osłodę Play wprowadza rabaty w wybranych modelach smartfonów.

Tanie telefony w Play

Tańsze smartfony znajdziemy w ofertach abonamentu Play, mix, na firmę oraz Red Bull Mobile. Rabaty sięgają od 80 do 258 zł (średnio 155,80 zł). Oto przykładowy plan taryfowy – Stan Nielimitowany Solo:

Play tańsze smartfony

Poniżej pełna lista przecenionych smartfonów:

Wszystkie powyższe modele dostępne są już od 1 zł. Jednorazowa opłata startowa ma wpływ na wysokość abonamentu (im tańszy telefon, tym droższy abonament).

Cennik operatora.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: