Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Tidal za darmo w Play i RBM na Kartę do końca roku

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Tidal za darmo Play

Play i Red Bull Mobile przedłużają promocję z darmowym Tidalem w swoich ofertach na kartę do końca roku! Od stycznia opłata miesięczna za korzystanie z serwisu będzie wynosić 17,99 zł.

Tidal za free w P4

Pierwotnie promocja w Play i w RBM miała trwać do końca września. Została jednak przedłużona do końca grudnia. Oto przykładowe oferty na kartę operatorów:

Tidal za darmo Play

Nie zapomnijmy o abonamencie Play, w którym darmowy Tidal stanowi integralną część pakietu:

Aktywacja promocji musi odbyć się na urządzeniu z Androidem. Jeżeli posiadacie iPhone’a, należy chwilowo przełożyć kartę SIM do dowolnego smartfona z Androidem. Następnie otrzymacie wiadomość SMS z loginem i hasłem do serwisu, dzięki których będzie można korzystać z aplikacji.

Porównaj oferty na kartę
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: