Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi pod lupą – prześwietlamy ofertę

avatar
2
Obowiązuje do: zakończona
Pakiet łączony Play

Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi to kompleksowa oferta łącząca usługi mobilne i stacjonarne. Play zapewnia w ramach pojedynczej umowy 2 karty SIM. Pierwsza z nich to oferta głosowa bez limitów, druga zaś to Internet mobilny 100 GB. Usługa ta wydaje się na tyle interesująca, że warto się jej bliżej przyjrzeć.

Pakiet łączony Play

Wybierając ofertę Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi klient otrzyma nielimitowany zakres połączeń do wszystkich sieci i na telefony stacjonarne, rozmowy w roamingu UE bez dodatkowych opłat, darmowe SMS i MMS oraz nieograniczony objętościowo Internet, który zwalnia po 10 GB. Ponadto odbierze bezpłatny dostęp do kanału TV Play Now, streamingu muzycznego Tidal oraz – na 3 miesiące – platformy Showmax. To jednak nie wszystko.

Sprawdź ofertę Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi
PORÓWNAJ OFERTY

Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi składa się również z domowego Internetu 100 GB dostępnego na dodatkowej karcie SIM. Po wyczerpaniu pakietu klient nadal będzie mógł korzystać z transferu, lecz z ograniczoną prędkością. Wszystko to z umową na 24 miesiące w cenie 70 złotych bez urządzenia lub od 80 złotych z komórką. Jak widać, na pakiet łączony Play składa się abonament Stan Nielimitowany Solo za 50 złotych. Oznacza to, że dodatkowe 100 GB pakietu internetowego kosztuje tylko 20 złotych!

Rozmowy, SMS-y i Internet w Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi

Oto dokładny cennik obowiązujący w pakiecie Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi:

 • minuty na komórki: nielimitowane
 • minuty na stacjonarne: nielimitowane
 • SMS-y: nielimitowane
 • MMS-y: nielimitowane
 • Internet: 30 GB (telefon) i 100 GB (dom) na pełnej prędkości
 • cena: 70 zł (bez telefonu) lub od 80 zł z telefonem
 • długość umowy: 24 miesiące

Stan Nielimitowany Solo (który jest składową omawianego pakietu):

Pakiet łączony Play

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi – dla kogo?

Stan Nielimitowany DOM Wi-Fi to bogata oferta, która może trafić do szerokiego grona klientów. Wśród zainteresowanych mogą być konsumenci, którzy cenią nielimitowany zakres połączeń głosowych i tekstowych, a także Internetu, fani seriali, muzyki i telewizji, którzy skuszą się na darmowy dostęp do platform muzycznych i telewizyjnych oraz klienci szukający okazji na zakup nowego telefonu w korzystniej cenie. To jednak nie wszystko.

Oferta kierowana jest głównie do ludzi szukających alternatywy dla usług firm telekomunikacyjnych. Wybierając omawiany pakiet Play klient otrzyma dodatkową kartę SIM z paczką danych o wielkości aż 100 GB. Oferta ta może zwrócić uwagę szerokiego grona konsumentów planujących zrezygnować z tradycyjnych usług firm telekomunikacyjnych. Tym bardziej, że zamawiając 2 usługi w ramach pojedynczej umowy możemy sporo zaoszczędzić.

Zalety:

 • zakres usług (nielimitowane minuty, SMS-y, MMS-y do wszystkich w kraju)
 • 10 GB w telefonie i 100 GB w domu na pełnej prędkości
 • możliwość zamówienia bezterminowej umowy
 • oszczędność 30 zł miesięcznie (osobny abonament 100 GB kosztuje 50 zł, w pakiecie łączonym tylko 20 zł)
 • Play NOW, Tidal i Showmax w pakiecie
 • 1 GB w roamingu UE

Wady:

 • umowa na 24 miesiące
 • opłata aktywacyjna 50 zł
 • obniżenie prędkości transferu w telefonie już po 10 GB

Chcesz poznać więcej szczegółów na temat tego operatora? Sprawdź opinie Play.

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.7/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z zawodu specjalista ds. pozycjonowania i content marketingu, z pasji dziennikarz, z zainteresowania zaś tancerz, podróżnik i miłośnik sportów ekstremalnych. Fan e-marketingu, social mediów, reklamy w sieci i deskorolek.

Subscribe
Powiadom o
2 komentarzy
najnowszy
najstarszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

ja używam internetu mobilnego w sieci Otvarta. Niedrogie abonamenty, wysoka jakość świadczonych usług. Działają na nadajnikach plusa, z zasięgiem też nie ma większych problemów.

otvarta faktycznie jest okej. Lubię to, że podpisuje się umowę na czas nieokreślony – idealne rozwiązanie dla osób, które nie lubia się wiązać długoterminowymi zobowiązaniami.

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: