Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Xiaomi Redmi Note 5A Prime przeceniony o 98 zł w Play

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Xiaomi Note 5A Prime abonament

Play obniża cenę Xiaomi Redmi Note 5A Prime do symbolicznej złotówki. W tej kwocie dostępny jest w abonamencie za 80 lub nawet 70 zł, o ile zdecydujemy się przenieść numer i skorzystać z dodatkowego rabatu -10 zł.

Porównaj oferty GSM
PORÓWNAJ OFERTY

Xiaomi za 1 zł w Play

Tak prezentuje się abonament fioletowego operatora z Xiaomi Redmi Note 5A Prime 32 GB (nowy numer):

Xiaomi Note 5A Prime abonament

A tak w przypadku przeniesienia numeru:

Niezależnie od kwoty abonamentu, pakiet Play Stan Nielimitowany Solo zapewnia to samo. Jak wygląda jednak całość zobowiązania wobec operatora?

  • SNS 80 – 1 zł na start (wcześniej 99 zł), 80 zł miesięcznie, 1971 zł przez 2 lata
  • SNS 60 – 419 zł na start, 60 zł miesięcznie, 1909 zł przez 2 lata

Wyższe abonamenty są nieopłacalne – cena telefonu pozostaje ta sama (1 zł), a nie dostajemy lepszych warunków umowy. Jeżeli przeniesiemy numer, otrzymamy rabat -10 zł miesięcznie. Dzięki temu dwuletni kontrakt będzie kosztował tylko 1731 zł w konfiguracji pakietu z telefonem za symboliczną złotówkę. Redmi Note 5A Prime oferowany jest w cenie od 1 zł również w pakietach rodzinnych i duet. Aktualnie dostępne kolory to szary i złoty.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (2 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: