Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Sony PlayStation 5 w Play!

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
PlayStation 5 oferta

Prawdziwka gratka dla konsolowców – PlayStation 5 jest dostępny w ofercie sieci Play! Kupisz go bez umowy, a także w… abonamencie głosowym tego operatora.

PlayStation 5 w Play

Opłata za urządzenie Sony PlayStation 5 zaczyna się już od 29 zł w abonamencie bez limitu Solo L.

Przejdź do promocji

Tyle zapłacisz przenosząc numer do Play i zyskując 6 miesięcy za 0 zł! Od 7 miesiąca rachunki miesięczne wynoszą 145 zł (w tym 70 zł za PlayStation 5). W ten sposób oszczędzasz aż 870 zł!

Umowa podpisywana jest na 36 miesięcy, ale realnie płacisz tylko za 30. Możesz też wybrać wariant na 2 lata (24 miesiące), ale wtedy nie zyskasz rabatu przez pierwsze pół roku.

Możesz też wybrać Sony PlayStation 5 Digital Edition. Na tych samych warunkach, co poprzednio, w jego przypadku zapłacisz na start 109 zł i 130 zł miesięcznie (od 7 do 36 miesiąca). Oszczędność w Play wynosi 780 zł!

Przejdź do promocji

W ofercie bez abonamentu ceny wynoszą:

  • PlayStation 5 – 2599 zł
  • PlayStation 5 Digital Edition – 2149 zł

Konsole możesz kupić też na 10 rat 0%!

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: