Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S7 Edge w outlecie Play od 239 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy S7 Edge abonament

Samsung Galaxy S7 Edge doczekał się 2 generacje następców, jednak wciąż jest to atrakcyjny (i coraz tańszy) model z górnej półki. Dostępny jest teraz również w outlecie sieci Play. Jakie są jego ceny i warunki umowy?

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Samsung Galaxy S7 Edge outlet

Samsung Galaxy S7 Edge najkorzystniej w skali całej umowy wypada w abonamencie za 60 zł miesięcznie. W tej konfiguracji jego opłata startowa wynosi 1429 zł.

Galaxy S7 Edge abonament

Opłata na start może być jednak dla wielu zaporowa, dlatego Play oferuje również wariant z niską ceną zakupu telefonu. Te same warunki umowy, ale za 130 zł miesięcznie (120 zł w przypadku przeniesienia numeru) i z Galaxy S7 Edge za jedyne 239 zł są wg operatora najczęściej wybieraną przez klientów konfiguracją. Co ciekawe, w skali 24 miesięcy jest ona znacznie droższa od wcześniejszej:

  • abonament 60 zł miesięcznie – 2919 zł (opłata startowa + opłata aktywacyjna + abonament)
  • abonament 130 zł miesięcznie – 3409 zł (opłata startowa + opłata aktywacyjna + abonament)

Decydując się zatem na wyższą cenę smartfona, zaoszczędzimy przez 2 lata aż 490 zł! Warto jednak również rozważyć jeden z pośrednich abonamentów. Przysłowiowym „złotym środkiem” dla wielu może być pakiet Stan Nielimitowany Solo za 90 zł miesięcznie:

Cena flagowego Samsunga w tym przypadku to 819 zł, a cała wartość kontraktu zamyka się w kwocie 3029 zł. Zakres usług jest identyczny jak w poprzednich planach taryfowych. W każdym przypadku do pierwszej faktury naliczana jest jednorazowa opłata aktywacyjna w wysokości 50 zł.

Za przeniesienie numeru do Play naliczany jest rabat -10 zł na miesiąc. Oznacza to 240 zł oszczędności w każdym (oprócz pakietu za 60 zł – w jego przypadku bonus nie jest naliczany) abonamencie w skali całej umowy.

Samsung Galaxy S7 Edge dostępny jest w kolorze czarnym. Więcej na temat outletu Play tutaj.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: