Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Outlet w Play – przecenione smartfony ze zwrotów

Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Znak handlowy Play

Znak handlowy Play

Operatorzy bardzo często kuszą klientów przecenami telefonów komórkowych i smartfonów. Mimo to zdarza się, że cena flagowego modelu, którego premiera miała miejsce 1-2 lata temu, wciąż jest dla nas zbyt wysoka. Z ratunkiem przychodzi Play, który oferuje używane egzemplarze w bardzo niskich cenach.

Smartfony od 5 groszy!

Outlet w sieci Play obejmuje kilka modeli smartfonów, które zostały zwrócone operatorowi przez wcześniejszych klientów. Z uwagi na ich krótkie użytkowanie przez pierwszych właścicieli (maksymalnie do 14 dni), są to egzemplarze praktycznie nieużywane, lecz nie nowe fabrycznie. Ich cena zaczyna się już od – uwaga – 5 groszy w zależności od taryfy. Aktualnie do wyboru mamy:

  • HTC One E8
  • LG G3
  • Samsung Galaxy Alpha
  • Samsung Galaxy S5 Neo

Oto taryfa Formuła Solo L (w cenie za 85-105 zł miesięcznie), w której dostaniemy wyżej wymienione modele za 0,05 zł:

Przejdź do promocji

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

3.3/5 - (12 votes)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.