Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

LG V30 + Watch Style w Play od 79 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
LG V30 abonament

Play oferuje atrakcyjny zestaw składający się z flagowego LG V30 i zegarka Watch Style. Jego cena w abonamencie operatora zaczyna się od 79 zł.

Porównaj oferty na abonament
PORÓWNAJ OFERTY

LG V30 + Watch Style

79 zł na start to niewielka kwota, zwłaszcza jak na supersmartfona LG. Musimy jednak pamiętać, że im tańszy telefon, tym wyższy abonament. Oto przykładowe plany taryfowe, które mogą być przysłowiowym „złotym środkiem” między ceną smartfona, a wysokością rachunków miesięcznych:

LG V30 abonament

Cena LG V30 + Watch Style wynosi w powyższych abonamentach odpowiednio 1979 i 2319 zł. Topowy smartfon koreańskiego producenta dostępny jest w kolorze niebieskim. Za przeniesienie numeru do fioletowego operatora przysługuje rabat w wysokości -10 zł miesięcznie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: