Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

HTC Desire 20 Pro z prezentem w Play

Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
HTC Desire 20 Pro promocja empik.com

W Play zadebiutował HTC Desire 20 Pro! Ten ciekawy smartfon dostępny jest już od 1 zł w abonamencie operatora z prezentem.

Najlepsze telefony HTC ->

Model Desire 20 Pro to nadzieja HTC na przetrwanie na rynku smartfonów. Dzięki niemu firma zanotowała w czerwcu tego roku najwyższy przychód miesięczny od lat! Smartfona kupisz np. w tym abonamencie:

Przejdź do promocji ->

HTC Desire 20 Pro ma m.in. ośmiordzeniowy procesor, 6 GB RAM i 128 GB pamięci na dane użytkownika, poczwórny aparat i potężną baterię 5000 mAh, a także duży ekran IPS TFT 6,5″. To telefon nie tylko tylko dla fanów marki HTC!

Uwaga! Tylko teraz do telefonu otrzymasz bon podarunkowy na empik.com o wartości 50 zł. Liczba dostępnych kart jest limitowana.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów