Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Black Month w Play – 3 miesiące abonamentu za 0 zł

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Play Black Friday 2021

Play ogłasza promocję Black Month! Zyskasz w niej 3 miesiące darmowego abonamentu. Oferta ważna jest wyłącznie online.

Black Friday na play.pl

Nieważne, czy przenosisz numer z karty czy mixa do abonamentu, czy zamawiasz zupełnie nowy numer. Nie rób tego w salonie, lecz na play.pl, a zyskasz w ten sposób 3 miesiące za 0 zł!

Przykładowy abonament Play z telefonem od 1 zł:

Przejdź do promocji

Promocja operatora dostępna jest wyłącznie online i obejmuje wszystkie abonamenty głosowe począwszy od taniego Solo S+, a na Solo L z transferem 120 5G skończywszy.

Jak informuje fioletowy operator na swoim oficjalnym blogu (wpis 08.11.2021), udostępnia ofertę promocyjną „przez cały miesiąc na play.pl”. Można więc wnioskować, że będzie oferowana do końca bieżącego miesiąca, lecz radzimy skorzystać z niej znacznie wcześniej, aby nie przegapić okazji! Możesz dzięki niej zaoszczędzić nawet 240 zł.

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: