Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

OTVARTA – 100 GB ekstra z Komórkomatem!

Obowiązuje do: odwołania
OTVARTA O! Korzystna! 5G

Tylko z Komórkomatem otrzymasz dodatkowe 100 GB transferu wybierając abonament sieci OTVARTA! Zamów ofertę tego operatora, a zyskasz 10x po 10 GB ekstra – w sumie aż 100 dodatkowych gigabajtów!

100 GB ekstra w OTVARTA!

Promocja wirtualnej sieci OTVARTA i Komórkomatu obowiązuje wyłącznie dla zamówień za pośrednictwem strony www.komorkomat.pl. Obejmuje ona 3 różne bezterminowe abonamenty. Oto jeden z nich.

W sumie promocja obejmuje następujące plany taryfowe:

  • O! Najlepsza! – 11 GB 5G
  • O! Korzystna! – 21 GB 5G
  • O! Swobodna! – 31 GB 5G

Powyższe transfery rzędu 11, 21 i 31 GB 5G są standardowymi paczkami danych. Możesz je zwiększyć przez 10 miesięcy o 10 GB – wystarczy, że zamówisz abonament przez stronę www.komorkomat.pl! Promocja dostępna jest tylko i wyłącznie u Konsultantów Komórkomatu – aby skorzystać z promocji, kliknij w button „ZAMÓW KONTAKT”. W sumie zyskasz aż 100 dodatkowych gigabajtów. Pamiętaj jeszcze o aktywacji usługi. Możesz tego dokonać:

  • bezpłatnie poprzez Portal OTVARTA 24/7
  • telefonicznie przez BOK pod numerem telefonu 699 711 699 – opłata za aktywację promocji zgodnie z obowiązującym Cennikiem

Promocja operatora i Komórkomatu trwa do odwołania. Lepiej nie zwlekaj z decyzją i zamów atrakcyjny abonament już teraz!

Zobacz również: Jesienne rabaty HAMMER w OTVARTA – upust -20%

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

Oceń tą stronę
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów