Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Orange Love – Xbox One S taniej o 509 zł

Advertisement
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów

Hit miesiąca w Orange. Pomarańczowy operator wprowadził promocję w swojej usłudze łączonej Orange Love, dzięki której można zaoszczędzić ponad 500 zł w skali całej umowy.

Niższe raty w Orange

Promocja dotyczy zestawu z konsolą do gier Xbox One S. W ofercie łączonej dostaniemy Internet domowy (Orange Światłowód 100 Mb/s), telewizję 4K (98 kanałów w tym 39 HD), telefon domowy z pakietem nielimitowanych minut do wszystkich (numery stacjonarne i komórkowe) w Polsce oraz abonament komórkowy:

Xbox One S Orange Love

W pakiecie Orange Love pakiet internetowy jest zwiększony z 2 do 3 GB. Przecena 509 zł składa się z obniżonych z 65 do 45 zł rat miesięcznych i braku opłaty startowej. Do konsoli Xbox One S dostarczane są gry FIFA 17 i Minecraft.

Umowa na powyższe usługi podpisywana jest na okres 24 miesięcy. Przez pierwszy rok abonament za wszystko kosztuje 79 zł, a przez kolejny – 109 zł. Do opłat miesięcznych należy doliczyć promocyjne raty za konsolę wynoszące 45 zł.

Przejdź do promocji

Orange Love – Xbox One S taniej o 509 zł
5 (100%) 3 głosów

Advertisement
avatar