Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Oferta tygodnia Orange – HTC Desire 12+ taniej o 360 zł

Obowiązuje do: 18.04.2019

Zakończył się tydzień z rabatem na LG G7 ThinQ w Orange. Zastąpiła go promocja innego smartfona - HTC Desire 12+, który - oprócz niższej ceny - oferowany jest z prezentem.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

W Orange taniej o 360 zł

HTC Desire 12+ jest przeceniony w 2 abonamentach indywidualnych z 5 i 10 GB oraz pakiecie łączonym Orange Love. We wszystkich przypadkach rabat sięga -360 zł.

HTC Desire 12+ abonament

Orange obniża opłaty ratalne za smartfona. Oszczędności w skali całej umowy (24 miesiące) wynoszą w sumie 360 zł. Przykładowo - dla powyższego abonamentu 5 GB rachunki miesięczne wyniosą nie 75, lecz tylko 59,99 zł. W zestawie promocyjnym znajduje się powerbank firmy SBS dołączany w gratisie.

Uwaga - wyprzedaż HTC Desire 12+ potrwa tylko przez najbliższe 7 dni!

Przejdź do promocji

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Rankomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów