Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Przenieś numer do Orange Love i zaoszczędź 840 zł + VAT!

avatar
Obowiązuje do: odwołania lub wyczerpania zapasów
Orange dla firm promocja

Przenieś firmę do Orange Love i zyskaj nawet 840 zł + VAT! Do świetnej oferty głosowej i internetowej dobierzesz nowoczesnego smartfona.

Promocja Orange Love dla firm

Na promocyjny pakiet Orange Love składają się z 2 karty SIM z taryfą firmową, światłowód do 300 Mb/s oraz wybrane urządzenie.

Ile możesz zyskać? Wybierając OPPO A16 nawet 840 zł + VAT! W jego przypadku opłaty miesięczne wynoszą za cały pakiet 3w1 + telefon 115,77 zł + VAT zamiast 140,77 zł + VAT. Rabatem objęte są 2 Plany Firmowe S (głosowe).

SKORZYSTAJ Z PROMOCJI DLA PRZENOSZĄCYCH NR NA ORANGE.PL
PORÓWNAJ OFERTY

Orange poleca także inne urządzenia! Oto one:

Powyższe opłaty miesięczne dotyczą samego telefonu i wahają się od 22 (OPPO A16) do 223 zł netto miesięcznie (iPhone 13 Pro Max). Internet firmowy światłowód 300 Mb/s zawiera w cenie abonamentu 2 dodatkowe usługi.

Zobacz również: Przenieś numer online do Orange i zyskaj nawet 560 zł

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
Oceń tą stronę
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: