Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Huawei P20 na wiosnę – konkurs Orange!

avatar
PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
Do wygrania Huawei P20

Kolejny konkurs w Orange. Tym razem do wygrania są smartfony z rodziny P20 – Huawei P20 Lite, Huawei P20 oraz topowy Huawei P20 Pro. Zabawa składa się z 3 etapów, a wystarczy tylko udzielić odpowiedzi na pytanie, aby wygrać najnowsze telefony chińskiego producenta!

Znajdź najlepszą ofertę z telefonem
PORÓWNAJ OFERTY

Do wygrania Huawei P20!

W każdym etapie można wygrać jeden egzemplarz Huaweia. W pierwszej odsłonie jest to model P20 Lite, w ostatniej zaś najbardziej atrakcyjny P20 Pro.


Przykładowa oferta Orange z telefonem:

Do wygrania Huawei P20


Konkurs trwa od 10 kwietnia (od godziny 13:30) do 14 maja (do godziny 23:59). Oto poszczególne etapy i pytania konkursowe:

I. Odsłona pierwsza (od 10 do 16 kwietnia) – do wygrania Huawei P20 Lite:

Komu i dlaczego chciałbyś podarować Huawei P20 lite. W 500 znakach (ze spacjami) zawrzyj uzasadnienie, wskazując na najważniejsze Twoim zdaniem cechy tego świetnego smartofna.

II. Odsłona druga (od 17 do 24 kwietnia) – do wygrania Huawei P20:

By pokazać, że możemy przekazać właśnie w Wasze ręce tak potężne urządzenie udowodnijcie, że znajcie się na sztucznej inteligencji. Napiszcie, która z filmowych AI jest Waszą ulubioną i dlaczego. Zamknijcie się w 500 znakach (ze spacjami).

III. Odsłona trzecia (od 26 kwietnia do 7 maja) – do wygrania Huawei P20 Pro:

Huawei P20 Pro ma obecnie najlepszy ze wszystkich aparatów zamontowanych w smartfonach. Pokażcie nam najpiękniejsze zdjęcie wiosny. Zamieścicie w komentarzach link do zdjęcia umieszonego na Waszych profilach w mediach społecznościowych i otagowanego go #WalczeoP20Pro!

Nagrody zostaną rozdane po ogłoszeniu wyników ostatniego etapu konkursu. Konkurs prowadzony jest na oficjalnym blogu Orange.

Więcej szczegółów na temat zasad punktacji i udzielania odpowiedzi w Regulaminie.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4/5 - (4 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: