Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone

Gigabajty za gole Polaków w Orange

1
Advertisement
Obowiązuje do: 16.07.2018

Od pierwszego meczu polskiej reprezentacji na MŚ 2018 w piłce nożnej dzieli nas tylko kilka godzin. Orange – podobnie jak T-Mobile – oferuje swoim klientom ekstra GB za strzelone gole.

Porównaj oferty GSM

Pakiet Kibica w Orange

Orange nie ogranicza się jednak tylko do użytkowników swoich ofert na kartę. Dodatkowe gigabajty mogą otrzymać również właściciele abonamentów!

Przykładowy abonament z telefonem:

Orange Mundial GB

Pakiet internetowy przyznawany jest bezpłatnie. Oto warunki promocji:

Po meczu polskiej drużyny, wysyłacie SMS na numer 233 (cena SMS zgodnie z cennikiem planu taryfowego). W treści SMS wpisujecie hasło, które znajdziecie na fanpage Orange Polska na Facebooku. Hasło i wielkość doładowania za każdym razem będą inne, dlatego obserwujcie nasz fanpage. Dodatkowe GB za gole rozdamy po meczach polskiej drużyny. Promocja dotyczy oferty abonamentowej i na kartę.

Bonusowa paczka danych będzie przyznana na konto w ciągu 24 godzin od przyjęcia przez operatora zlecenia aktywacji i ważna jest przez 3 dni. Więcej szczegółów na temat promocji w jej Regulaminie.

Przejdź do promocji

Gigabajty za gole Polaków w Orange
5 (100%) 3 głosów

{{selectedInfo}}
+48
  • {{ error }}
Proszę zaznaczyć powyższe zgody
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.