Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 12 Pro Max i iPhone 12 Mini w Orange – przedsprzedaż

Obowiązuje do: 12.11.2020

Największy i najmniejszy z najnowszej generacji iPhonów - odpowiednio iPhone 12 Pro Max i iPhone 12 Mini - trafiają do Orange! Są dostępne jeszcze przez kilka dni w przedsprzedaży.

#zostanwdomu! Przedstawiane przez nas oferty i telefony możesz zamówić online, a przesyłkę dostarczy Ci kurier. Możesz też skorzystać z pomocy naszych Doradców - aby mogli się z Tobą skontaktować, wypełnij formularz znajdujący się na dole strony.

iPhone 12 Mini i 12 Pro Max w Orange

Najnowsze iPhony oferowane są w abonamencie Orange. W przypadku topowego abonamentu Plan Mobilny 75 z 70 GB transferu, opłaty startowe wynoszą 299 lub 499 zł.

Przejdź do promocji ->

Tyle kosztuje odpowiednio iPhone 12 Mini (wersje 64, 128 i 256 GB) i iPhone 12 Pro Max (256 i 512 GB; wariant 128 GB jest tymczasowo niedostępny).

Mimo, że smartfony w różnych wersjach pojemnościowych nie różnią się opłatami startowymi, to ich raty są już zróżnicowane - im większy dysk, tym nieco wyższa opłata. Orange oferuje iPhone’a 12 Pro Max i 12 Mini w wielu kolorach! Wysyłka telefonów do klientów rozpocznie się od 13 listopada.

Zobacz też:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Bezpłatny serwis doradców komórkowych
Dobierzemy Ci najlepszą ofertę!
+48
  • {{ error }}
Już {{count}} {{count_form}} dzisiaj rozmowę
Proszę aby doradca Komórkomat przedstawił mi porównanie ofert GSM kontaktując się na podany przeze mnie numer telefonu.
Wszystko gotowe!
Nasz doradca skontaktuje się z Tobą wkrótce.

Dodaj komentarz

avatar
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów