Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

iPhone 12 Pro Max i iPhone 12 Mini w Orange – przedsprzedaż

PROMOCJA ZAKOŃCZONA
Przejdź do operatora i wybierz najtańszą ofertę Porównaj oferty
albo sprawdź pozostałe promocje
iPhone 12 Pro na abonament

Największy i najmniejszy z najnowszej generacji iPhonów – odpowiednio iPhone 12 Pro Max i iPhone 12 Mini – trafiają do Orange! Są dostępne jeszcze przez kilka dni w przedsprzedaży.

iPhone 12 Mini i 12 Pro Max w Orange

Najnowsze iPhony oferowane są w abonamencie Orange. W przypadku topowego abonamentu Plan Mobilny 75 z 70 GB transferu, opłaty startowe wynoszą 299 lub 499 zł.

Przejdź do promocji ->

Tyle kosztuje odpowiednio iPhone 12 Mini (wersje 64, 128 i 256 GB) i iPhone 12 Pro Max (256 i 512 GB; wariant 128 GB jest tymczasowo niedostępny).

Mimo, że smartfony w różnych wersjach pojemnościowych nie różnią się opłatami startowymi, to ich raty są już zróżnicowane – im większy dysk, tym nieco wyższa opłata. Orange oferuje iPhone’a 12 Pro Max i 12 Mini w wielu kolorach! Wysyłka telefonów do klientów rozpocznie się od 13 listopada.

Zobacz też:

Rachunki za telefon niższe o połowę? SPRAWDŹ

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

5/5 - (1 vote)
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
porównaj oferty - komórkomat
Oszczędź nawet 50% na rachunkach za telefon
Porównaj oferty 21 operatorów