Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Samsung Galaxy S8 + etui gratis w Orange od 99 zł

avatar
Obowiązuje do: wyczerpania zapasów
Galaxy S8 prezent

Zamów w dobrej cenie Samsunga Galaxy S8 w Orange i odbierz przydatny prezent – oryginalne etui koreańskiego producenta. Opłaty startowe za atrakcyjny zestaw zaczynają się już od 99 zł.

Etui gratis do S8

Kupując eksflagowca Galaxy S8 w abonamencie Orange dostaniesz elegancki futerał Samsung Alcantara Cover. Oto najbogatszy pakiet operatora, w którym przy okazji zapłacisz najmniej na start:

Galaxy S8 prezent

Dla porównania tańszy i mniej rozbudowany abonament, lecz z wyższą opłatą startową za sprzęt:

Samsung Galaxy S8 to zdecydowanie jeden z najbardziej udanych modeli flagowych z 2017 roku. Nawet teraz, pod koniec roku 2018, prezentuje się bardzo dobrze i – co najważniejsze – wcale nie odstaje od konkurencyjnych modeli najnowszej generacji.

Co sądzisz o tej propozycji sieci Orange? Czy jest dla Ciebie atrakcyjna?

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
5/5 - (3 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej

Z wykształcenia mgr inż. inżynierii środowiska. Miłośnik natury, historii, muzyki rockowej i gier komputerowych (w szczególności strategii i cRPG). W Komórkomacie od początku jego istnienia, odpowiedzialny głównie za dział Promocje oraz Poradniki.

Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: