Pomoc Dodaj telefon Karta SIM icon add sim family icon triangle down icon settings icon filters icon filters-2 icon edit pen icon smartphone icon net phone icon net home

Nowy pakiet internetu w Lajt Mobile

avatar
Obowiązuje do: odwołania
Lajt Mobile logo

Lajt Mobile wprowadza do swojej oferty internetu mobilnego nowy, większy pakiet. Teraz użytkownicy będą mieli do wykorzystania aż 100 GB!

Internet dla aktywnych

Największy pakiet internetu w Lajt Mobile to propozycja dla tych, którzy dużo surfują po sieci. Za 49,99 zł miesięcznie otrzymamy bowiem aż 100 GB. Jednorazowa opłata aktywacyjna to 5 zł, a umowa z operatorem jest podpisywana na 24 miesiące lub na czas nieokreślony.

Oto przykładowy plan taryfowy tego operatora:

Lajt Mobile logo

Co ważne, w razie przekroczenia transferu możemy mieć spokojną głowę. Firma zapewnia, że po wykorzystaniu całego pakietu danych transfer zwalnia do 32 kbit/s i nie zostaną nam doliczone żadne dodatkowe opłaty.

Lajt Mobile posiada w swojej ofercie także inne, mniejsze pakiety internetu. Za 10 GB zapłacimy 19 zł miesięcznie, za 20 GB – 20 zł, a za 30 GB – 30 zł.

Przejdź do promocji
PORÓWNAJ OFERTY

Jesteśmy w Google News - obserwuj nas i bądź na bieżąco!

star ocena
4.4/5 - (9 votes)
Czy ten artykuł był pomocny? Twoja opinia pozwala nam pisać jeszcze lepsze treści.
Oceń artykuł poniżej
Subscribe
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Właściciel serwisu komorkomat.pl nie weryfikuje, czy opinie pochodzą od użytkowników, którzy korzystali z usługi lub towarów, na temat których zamieszczają komentarze. W serwisie publikowane są zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze użytkowników.
Wybrano do porównania: